Prodej obchodního prostoru 22 m² Praha 5

Cena: 4 800 000 Kč, Nabízíme k prodeji obchodní prostor o velikosti 21,5 m2 se sociálním zázemím ve velmi lukrativní části Prahy 5 – Smíchov.

Prostor je situovaný v přízemí kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s vlastním vchodem z ulice a je vedený do suterénu s oknem a dá se využít mnoha způsoby.

Jedná se o nárožní dům s výraznou novobarokní fasádou a působivou vstupní halou s prvotřídním městským bydlením na velmi lukrativní adrese, situovaný na pomezí Smíchova a Malé Strany jen několik kroků od Janáčkova nábřeží a Kinského zahrady.

Od Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl dům dělí jen několik minut klidné chůze. Okolí objektu se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a nabízí bohaté možnosti společenského a sportovního vyžití. Potěší i vynikající dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí).

PENB není k dispozici, proto uvádíme třídu G. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 22 m² Praha 5

Březen 24th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.