Prodej obchodního prostoru 192 m² Praha 2

Cena: 9 990 000 Kč, Dovoluji si nabídnout celkem čtyři nebytové prostory – dohromady 192 m2 na Praze 2 v Nuslích.

Jedná se o:

Prostor č. 1: 1+kk (2+kk), 44,5 m2. Lze využít na bydlení, pronájem, či skladovací prostor. Jedná se jednu velkou místnost s kuchyňským koutem, dále koupelnu se sprchou a WC a malou místnůstku (7 m2) na přespání či jako pracovnu. Okna z jednotky do atria ve dvoře.

Prostor č. 2: 1+kk (2+kk), 43,9 m2 – podobné rozložení jako Prostor č.1. Okno z jednotky do dvora.
Obě tyto jednotky jsou směřovány do dvora a nachází se v suterénu budovy.

Prostory č.3 a č.4.: celkem 104 m2 – Prostory se nachází v suterénu domu, jedná se o prostory bez oken.
Jedna místnost má rozměry 48,9 m2 a druhá 55,3 m2. Původní záměr majitele bylo vytvoření jógového studia, případně rozdělit prostory na skladovací jednotky (sklepy, popř. instalace kovových kójí) a pronajímat. Vzhledem k tomu, že majitelé bytů v domě nemají k dispozici žádné skladovací prostory, lze očekávat, že by byl z řad majitelů bytů o pronájem sklepů zájem. V prostorech se rovněž nachází 2x WC a přípravy na koupelnu.

Prostory č.1 a č. 2 byly uzpůsoben a pronajímány na bydlení, případně lze využít jako kancelář, či obchodní prostor (kadeřnictví, masáže, ordinace aj.).
K ohřevu vody slouží elektrický bojler, k vytápění slouží společný plynový kotel. V jednotce jsou instalovány nové radiátory.

V domě nabízíme ještě další jednotky a to: byt, dispozičně 3+kk, rozměrově 84 m2 za 8 800 000 Kč. S tímto bytem sousedí obchod (výměra 35 m2 s obchodní částí + zázemím – kuchyňka a WC). Tento obchod je do ulice a případně se prodává za 3 900 000 Kč.

Dům je na výborném místě s velmi dobrou dopravní obslužností, naproti domu je velký park Folimanka, v okolí jsou dětská hřiště a kompletní občanská vybavenost – školy, školky, lékař, nákupní možnosti, restaurace.
Tramvajová zastávka – 2 minuty chůze.

Vhodné jako investice se zajímavým výnosem.

Doporučuji k prohlídce. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 192 m² Praha 2

Červenec 12th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.