Prodej obchodního prostoru 104 m² Praha 2

Cena: 3 850 000 Kč, Dovoluji si nabídnout dva nebytové prostory 104 m2 v suterénu cihlového domu v příjemné lokalitě Prahy 2 Nusle – v těsné blízkosti parku Folimanka.

Prostory se nachází v suterénu domu, jedná se o prostory bez oken.
Jedna místnost má rozměry 48,9 m2 a druhá 55,3 m2. Původní záměr majitele bylo vytvoření jógového studia, případně rozdělit prostory na skladovací jednotky (sklepy) a pronajímat. Vzhledem k tomu, že majitelé bytů v domě nemají k dispozici žádné skladovací prostory, lze očekávat, že by byl z řad majitelů bytů o pronájem sklepů zájem. V prostorech se rovněž nachází 2x WC a přípravy na koupelnu.

Jednotky se nachází v suterénu revitalizované cihlové budovy – nová střecha, fasáda, zateplení, nové elektrické rozvody, stoupačky a nový výtah.

Budova je na výborném místě s velmi dobrou dopravní obslužností, naproti domu je velký park Folimanka, v okolí jsou dětská hřiště a kompletní občanská vybavenost – školy, školky, lékař, nákupní možnosti, restaurace.
Tramvajová zastávka – 2 minuty chůze.

Vhodné jako investice se zajímavým výnosem.

V domě nabízíme ještě další bytové i nebytové prostory. Nabízíme dva nebytové prostory, které byly uzpůsobeny k bydlení a pronajímány každý je řešen jako 2+kk, rozměr 43,9 m2 a druhý 44,5 m2, cena za jednotku 3 850 000 Kč. Tyto jednotky by bylo možné propojit se sklepními prostory. A dále nabízíme třetí jednotku – byt, dispozičně 3+kk, rozměrově 84 m2 za 8 740 000 Kč.

Doporučuji k prohlídce. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej obchodního prostoru 104 m² Praha 2

Květen 24th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.