Prodej mobilního domu 95 m² Zbiroh

Cena: 4 190 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej krásné chaty se zastavěnou plochou 94 m², částečně podsklepenou a zateplenou vhodnou k celoročnímu užívání. Chata ve Zbiroze o dispozici 3+1 vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení. Leží v krásné krajině poblíž lesů a rybníků s možností koupání. Jedná se také o vyhlášenou houbařskou oblast. Zastavěná plocha 94m², užitná plocha 110 m². Ke stávajícímu pozemku lze přikoupit ještě dalších 27m² zahradní plochy.
Pěkná podezděná a částečně podsklepená chata na vlastním pozemku o výměře 375 m² u lesa a v blízkosti Čápského a Dvorského rybníka na pomezí Zbiroha a Kařezu. Jedná se o dřevěnou montovanou chatu ze 70. Let. 1/3 obvodu chaty zděná, jakož i vnitřní komínové příčky. Komíny nové. Celý objekt byl zateplen polystyrenem o síle 8cm. Dispozice: Do chaty se vstupuje obytnou verandou 8,5 m², která slouží jako předsíň a zároveň je místem pro příjemné posezení. Z verandy se jedním vchodem dostaneme na samostatnou toaletu (splachovací WC) a do koupelny s vanou a 60 litrovým bojlerem. V koupelně je kromě vany i sprchový kout. Dalšími dveřmi se dostaneme do kuchyně 9 m² s kamny a nefunkčním plynovým sporákem na němž je dvou vařič. (jsou ale přivedeny tři fáze takže lze předělat na sporák na elektřinu). Ohřev vody v kuchyni zajišťuje elektrický průtokový ohřívač umístěný v malé komoře přilehlé ke kuchyni. Voda z městského řadu, odpady svedeny do plastové jímky o objemu 4,2 kubíků. V kuchyni jsou kamna na tuhá paliva. Z kuchyně vede jeden vchod do pokoje pro hosty a do přístavku a druhý vchod do obýváku a ložnice. Obě místnosti jsou po 13,5 m² a jsou vyhřívány novými kamny (Petry), které vyhřejí i přilehlé místnosti. Podlahy vybetonovány, vyrovnány a položeno na ně lino, dlažba a koberce. V letech 2006 až 2012 byla provedena rekonstrukce chaty (osazena nová okna, zateplení, plastová jímka, postavení dřevníku, úprava podlah, postavení nových komínů, rekonstrukce elektřiny do mědi – kromě osvětlení, hydroizolace sklepa, předělána vodovodní šachta s vodoměrem, vybudována nová koupelna a WC, aj.) Půda z bytelných trámů, střecha natíratelný vlnitý eternit, TV-satelit. Pozemek je rovinatý, oplocený, jsou zde ovocné stromy, dřevník a po levé straně pozemku mělké koryto nenápadného potůčku.
Spojení sem autem po dálnici D5, busem či vlakem z Prahy, Berouna či Plzně – stanice Kařez a místním busem do stanice U Čápu. Chata stojí na lesní cestě zvané Špacírka. 2km po Špacírce můžete navštívit Zbirožský zámek. Město Zbiroh zajišťuje celkovou občanskou vybavenost, obchody, poštu, lékaře i lékárnu, MŠ, ZŠ. Ev. číslo: 635198.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 95 m² Zbiroh

Září 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.