Prodej mobilního domu 95 m² Litošice

Cena: 2 995 000 Kč, Nabízíme vám na prodej třípodlažní prostornou chatu která se nachází v klidné části osady obci Litošice, část obce Krasnice. Chata o dispozici 4+1 je umístěna na vlastním pozemku o výměře 447 m², zastavěná plocha pozemku je 45 m², užitná plocha 95 m². Spodní část je vystavěna ze smíšeného zdiva, vrchní část chaty je dřevěná. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy, v patře kamny na tuhá paliva. Elektřina 380/400V, podlahová krytina je Z PVC. Odpad je sveden do jímky, voda s kvalitní kojeneckou vodou je čerpána ze studny (vrtu do skály).
Dispoziční řešení: v přízemí se nachází nově zasklená veranda, obytná kuchyně, ložnice, koupelna s rohovou vanou a WC a komora. V 2. nadpodlaží je prosklený ochoz, chodbička s WC a umývadlem, obývací pokoj a plně vybavená kuchyně, v podkroví se nachází ložnice s balkonem a velké úložné prostory. V zadní části chaty je přístavek, který je využíván jako dílna. Dále se na pozemku nachází domek na nářadí a před chatou přístřešek na auto. Vysoké dřeviny které se ncházejí na okrajích pozemku zajišťují naprosté soukromý a klid. Ev. číslo: 642096.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 95 m² Litošice

Leden 25th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.