Prodej mobilního domu 551 m² Psáry

Cena: 6 400 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prostřednictvím Petra Vorlíčka a ve výhradním zastoupení majitelek rodinnou chatu v Psárech u Prahy. Příjezd do menší chatové osady je od hlavní silnice procházející obcí Psáry vzdálen cca. 1,2 km. Z toho přibližně polovina je běžná asfaltová ulice mezi domy. Druhá polovina je zpevněná cesta vedoucí lesem. Mírně svažitý pozemek umožnil původním majitelům stavebně zahloubit přízemí částečně do terénu. Přízemí domu skrývá technické zázemí a tzv. společenskou místnost. Obojí je přístupné samostatným vstupem z průčelí chaty. Obytné patro je tvořeno velkou místností s kuchyňským koutem, kamny a vstupem do podkroví, kde jsou dva pokoje na spaní. Chata má vlastní studnu a bojler na ohřev teplé vody. Hygienický komfort doplňuje sprchový kout a toaleta. Do chaty se vstupuje přes rozměrnější zádveří, kde jsou i úložné skříně. Příběh chaty je prostý. Rodiče dnešních majitelek se rozhodli na začátku 80. let vytvořit si místo, kde se budou cítit oni i jejich děti bezva. Chata se tak stala prázdninovým i víkendovým místem pohody a klidu. Lesy bohaté na houby, plné dobrodružných výprav, koupání a večerních táboráků si užila i vnoučata. Všechno má však svůj životní děj. Vnoučata vyrostla z věku, kdy na chatu jezdila ráda. Dospělí nasbírali životní zkušenosti, které je dovedly k rozhodnutí chatu prodat lidem, kterým bude přinášet stejnou radost, jako kdysi jim. Chata byla poslední dva roky obývána celoročně.
Pozemek má rozlohu 551 m², chata je podsklepená, patrová. Energetický štítek chaty není, tudíž uvádím Energetickou třídu G. Prodejní cena chaty i s pozemkem je 6.400.000 Kč. Toto je cena konečná. Pro prohlídky volejte či pište. Více detailů o chatě se dozvíte na www.vorlicekpetr.cz a Youtube – Vorlíček reality, kde také naleznete video-vizitku. Těším se setkání. Ev. číslo: 635779.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 551 m² Psáry

Září 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.