Prodej mobilního domu 48 m² Přeštice

Cena: 290 000 Kč, možný prodej nádherných modulových a mobilních domů. Samozřejmostí je doprava na Vaši parcelu či zahrádku v rámci celé ČR včetně odborného poradenství k získání stavebního povolení a komunikace s úřady. Nabízíme i stavbu základové desky nebo nosných patek, obložení exteriéru dřevem, realizace střech a opláštění i montáž teras. Modulové domy jsou o různých zastavěných plochách – od 58m² až do 130m². V podstatě jednoduché pořízení krásného, luxusního bydlení bez práce za nejlepší ceny na trhu.Tento krásný moderní mobilní dům – chatu s možností celoročního užívání o výměře 48 m².
Dispozice:
Dům se skládá ze 2 dílů ve tvaru L z velmi kvalitních materiálů vč. vnějšího obkladu z cedrového dřeva. Součástí domu je velký obývací prostor s integrovanou kuchyní a jídelního koutu. Dům má dále jeden velký pokoj sloužící jako ložnice a jeden pokoj menší s možností pro různá využití. Doučástí domu je i samostatná koupelna s moderním sprchovým koutem a samostatným WC, kde je umístěn moderní plynový kotel zn. Vailant.
Vybavení domu, které je k vidění na fotografiích je součástí prodeje a ceny domu.
Vytápění domu:
Dům má moderní plynový kotel zn. Vailant pro ohřev teplé vody a rozvodu do plynového krbového tělesa, které je umístěno v obývacím pokoji. V koupelně je moderní elektrický topný žebřík. Dva pokoje jsou vytápěny pomocí elektrických přímotopů. V obývacím pokoji lze umístit krbová kamna na dřevo nebo pelety, jako alternativní zdroj vytápění. V obývacím pokoji je dále umístěna “moderní klimatizační jednotka”, která v létě slouží k ochlazování interiéru domu a v zimě může sloužit jako topné těleso.
Všechna okna mají moderní izolační dvojskla a jsou osazena venkovními žaluziemi.
Dům je fyzicky k vidění na prodejním místě: Husova 380, 334 01 Přeštice.

Cena včetně dopravy a montáže je 490 000,- Kč. Ev. číslo: 30494.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 48 m² Přeštice

Září 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.