Prodej mobilního domu 45 m² Peruc

Cena: 2 490 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chaty 2+1 ve Stradonicích u Pátku. Chata leží na vlastním pozemku o výměře 675m² je přízemní s obytným podkrovím. Kolaudace chaty proběhla roku 2000.V přízemí je obývací pokoj s dveřmi na terasu,kuchyň a spíž. V podkroví je místnost na spaní a dva balkony. Chata je napojena na elektriku,obecní voda je na pozemku.Topení v chatě je lokální.Toaleta je řešena chemickým WC,sprcha venkovní solární.Zahrada je pěkná v rovině je zde bazén s veškerým vybavením a okrasné dřeviny. Tato nemovitost budí celkově velice pěkný dojem,vše je udržované,případné úpravy čekají na nového majitele.
Naleznete tady naprostý klid a soukromí .Chata leží v chatové oblasti v Zahrádkách. V okolí je krásná příroda,která nabízí možnosti procházek,rybaření,houbaření. Příjezdová cesta je obecní,je možné zajet autem až na pozemek. Dojezd Praha cca 45 min. Koupi této nemovitosti mohu pouze doporučit. Ev. číslo: 640577.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 45 m² Peruc

Září 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.