Prodej mobilního domu 37 m² Dubá

Cena: 1 400 000 Kč, prodej prostorné patrové chaty (cca 37m² užitné plochy) na vlastním pozemku o velikosti 433m² v romantickém prostředí smíšeného lesa, pískovcových skal a rybníků CHKO Kokořínsko. Chata stojí ve svahu na zděné podezdívce ve které je sklad/sklep. V přízemí se přes terasu s výhledem do údolí vstupuje do obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutkem. V prvním patře je pohodlná čtyř lůžková ložnice a jako bonus je pak ve štítě (druhé patro) zobytněná půda přestavěná na malý dětský pokojík. K chatě též patří dřevěná chatka ve které je suché WC. Pozemek je terasový s úrodnými záhonky, rodícími
ovocnými stromy a malými paloučky. Objekt je v udržovaném dobrém technickém stavu, napojen na elektřinu a vodu ze studny.
Kokořínsko a Máchův kraj je rájem pro cyklistiku, pěší turistiku či milovníky vodních sportů na nedalekém Máchově jezeře, které nabízí nespočet vodních atrakcí (windsurfing, jachting, projížďky na šlapadlech a lodičkách. Nedaleko se nachází hrad Bezděz, hrad Jestřebí, Houska, Kokořín a Sloup v Čechách, zámky Zahrádky nebo Zákupy. Za zmínku stojí i letní kino nebo možnost celoročního rybaření na Černém rybníku přímo v obci Nedamov
S financováním koupě nemovitosti Vám bezplatně pomůže náš nezávislý úvěrový specialista s garancí nejlepšího úroku na trhu. Pro podrobné informace neváhejte kontaktovat makléře Ev. číslo: 643091.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 37 m² Dubá

Duben 20th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.