Prodej mobilního domu 35 m² Plasy

Cena: 1 248 000 Kč, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dřevěné chaty dispozičně řešené jako 1+kk v klidné části obce Plasy. Do obytného prostoru chaty vcházíte malou předsíňkou s úložnými prostory, na kterou navazuje obývací část s kuchyňskou linkou a kamny. Chata je momentálně řešena pro přespání 5ti osob, obytný prostor má cca 20m². Kuchyňská linka není napojena na vodu, ale je udělaná příprava na připojení hned vedle chaty, zbývá jen připojit. Voda je obecní. Topení je zajištěno kamny na tuhá paliva, komín udržovaný. Do chaty je zavedena elektřina, internet a přípojka na TV. WC naleznete hned za chatou, odpad je sveden do jímky o objemu 1 m3.
Okolí chaty prošlo úpravami, je zde zbudováno místo pro zahradní altán, dále byla postavena prostorná dřevěná kůlna pro uložení nářadí a dřeva do kamen a zabudován bazén o průměru 3,6 m a hloubka 1 m (včetně příslušenství). Chata stojí na vlastním pozemku 299 m², která je celý oplocen a vjezd je řešen posuvnými vraty. Auto lze zaparkovat přímo na pozemku nebo využít parkování podél cesty. Dřevěná konstrukce za chatou zůstala po bývalém majiteli a zatím nenašla využití. Chata se prodává včetně vybavení (dle dohody). Chata je vhodná k celoročnímu využívání a je ihned k dispozici.
Okolí nabízí spoustu možností využití: turistika, cykloturistika, rybaření, houbaření … Město Plasy má veškerou občanskou vybavenost a o kulturní akce v průběhu celého roku zde není nouze. Dobré spojení do Plzně, Kralovic zajištěno vlakem nebo autobusovou dopravou. Prohlídku doporučuji. Termín prohlídky rezervujte u makléře. Ev. číslo: 636703.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej mobilního domu 35 m² Plasy

Říjen 27th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.