Prodej louky 10412 m² Kladruby nad Labem

Cena: 3 800 000 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují prodej několika pozemků, které tvoří funkční celek o celkové výměře 10 412 m², z čehož pozemek o výměře 912 m², po změně územního plánu, bude veden jako stavební s možností výstavby objektu pro účely bydlení, vedený jako rekreační, tedy pro výstavbu chaty. Další část pozemku se po změně územního plánu změní na „ plochu výroby“, tedy pro účely podnikání, kde bude možné postavit menší halu, či sklady se zachováním okolního charakteru zástavby. Ke změně územního plánu by mělo dojít v průběhu příštího roku, veškeré výše zmíněné informace si lze ověřit u starostky obce v Kladrubech nad Labem.

Pozemky jsou momentálně vedené jako orná půda a využívají se pro výsadbu stromků. K pozemkům vede obecní cesta podél potoka. Elektřinu a obecní vodu by bylo možné po dohodě s majitelem prodávajících pozemků přivést na nově vzniklý stavební pozemek, přes jeho usedlost, která s pozemky bezprostředně sousedí, nebo lze realizovat na pozemku vlastní studnu. Kanalizace se v obci bude budovat v příštím roce.

Rovněž je možné tyto pozemky krátkodobě pronajmout, vždy na jeden rok s možností prodloužení. Majitel disponuje veškerou technikou pro údržbu pozemku či sázení, orání, zavlažování atd., takže je možné se s ním domluvit na případných službách. Cena měsíčního pronájmu za pozemek činí 3,-Kč za 1 m²

Tyto pozemky se nacházejí ve vesnici Bílé Vchynice, které spadají pod Kladruby nad Labem a jsou vzdálené necelých 6 km od sjezdu na dálnice D11, konkrétně 62 km.

V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat.
Ev. číslo: 23093.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej louky 10412 m² Kladruby nad Labem

Červenec 31st, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.