Prodej komerčního objektu Zemědělský, 7 376 m²

Cena: 22 000 000 Kč, V obci Veliká Ves u Podbořan najdete krásnou zámeckou zemědělskou usedlost, která se rozkládá na 37 000 m2. Její dominantou je zámeček o zastavené ploše 311 m2, který prošel částečnou rekonstrukcí (fasáda, střecha). Součástí usedlosti je dvoupodlažní byt pro majitele či správce o velikosti 145 m2. Nachází se zde kuchyň spojena s obývacím pokojem, ložnice, koupelna s prádelnou a úložnými prostory, toaleta je řešená samostatně. V přízemí se dále nachází koupelna se sprchovým koutem, vanou a umyvadlem. V podkroví jsou čtyři pokoje, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Vytápění i ohřev vody zajišťuje el. kotel.
Pro hosty je k dispozici posezení v dřevěném provedení, sauna s nadstandardním zázemím, oddychová místnost, sprchy, posilovna a v podkrovní části je umístěn biliard. Majitel zrekonstruoval i prostory pro výrobu sýrů a zpracování masa. Dále zde najdete garáž, dílnu, podkrovní prostory a nachází se tu dostatek skladových prostor pro seno. Je zde vybudováno zázemí pro ustájení 19 ti koní s veškerým příslušenstvím, samostatné prostory pro lovecké psy, kravín, další prostory pro menší zvířectvo i s výběhem. Na pozemku se nachází rybník. Celý areál poskytuje dostatečné soukromí. Zastavěná plocha všech nemovitostí tvoří celkem 7 376 m2.
Svou příznivou polohou 8 km od Podbořan a 16 km od Žatce má tato nemovitost obrovský potenciál, pro toho, kdo by chtěl zajímavou investiční příležitost.
Pokud tato usedlost nebude využívána ke svému původnímu účelu, vybízí doslova k vybudování wellness hotelu s restaurací, hospodářské budovy statku by se daly využít k ustájení koní a provozování hypoterapie. Je to ideálním místem pro pořádání svateb nebo jako domov důchodců, pro který jsou plány již připraveny. Na rozlehlých pozemcích lze vybudovat klidný relaxační park, kde by návštěvníci mohli odpočívat ve stínu vzrostlých borovic, popřípadě u rybníka, kde se tyčí nádherný dub.
Pokud vás tato nemovitost zaujala, kontaktujte mě prosím pro více informací, fotografií či termín prohlídky.
Cena za souhrn těchto nemovitostí činí 22 000 000,-Kč.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98445.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Zemědělský, 7 376 m²

Březen 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.