Prodej komerčního objektu Zemědělský, 2 107 m²

Cena: 4 800 000 Kč, V tiché části centra obce Mantov, která je částí obce Chotěšov na jižním Plzeňsku, zprostředkujeme prodej zemědělské stavby na vlastním oploceném pozemku. Jeho celková rozloha je 2 107m2, z toho zastavěná plocha je 573m2, zastavitelná až 1 213m2. Nemovitost je ve tvaru písmene T, převážná část je ve velmi dobrém technickém stavu, byla zde započata rekonstrukce. Jsou instalována nová plastová okna, plastové dveře, plastová garážová vrata, částečně nová elektroinstalace, rozvody vody, částečně nová střešní krytina, nové krovy. Voda je čerpána ze studny, odpady jsou svedeny do dvoukomorového betonového 20m3 septiku.
Přední část nemovitosti s vjezdem garážovými vraty je v současné době pronajata s 2měsíční výpovědní lhůtou firmě, která zde má uskladněné zboží pod zabezpečovacím systémem. Firma případně může po domluvě s novým majitelem dál zůstat v nájmu, nyní platí 12 tisíc měsíčně.
Nemovitost lze využít pro zemědělství, chovatelství, lesnictví, chov ryb, skladovací prostory, služby.
Vzdálenost 10km k dálničnímu přivaděči u Sulkova, 15 min do krajského města Plzně, kde na jeho západním kraji je obchodní centrum Borská Pole, je velkou příležitostí pro ty zájemce, kteří chtějí podnikat ve svém v blízkosti krajského města.
V případě zájmu můžeme kupujícímu zprostředkovat financování nemovitosti podnikatelským úvěrem.
Pro více informací neváhejte zavolat makléřce.
Rezervační záloha 200 000,- Kč. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94584.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Zemědělský, 2 107 m²

Květen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.