Prodej komerčního objektu Ubytování, 585 m²

Cena: 14 000 000 Kč, Exkluzivně Vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi rodinný hotel ***, který se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, v obci Kořenov. Ubytovací zařízení je 100 metrů od sjezdovky (půjčovna lyží) a 500 metrů od Krkonošské a Jizerské lyžařské magistrály. Hotel má jedno z nejlepších hodnocení na bookingu což Vám zaručuje kvalitu ubytování a vracejících se hostů. Zároveň jsou zde rezervace až do příštího roku, což Vám zajistí jistotu prosperity.
Celý dům prošel rekonstrukcí a jeho výhodou je, že má 8 nadstandardních pokojů s vlastními koupelnami a wc (17 lůžek + přistýlky, max. kapacita 28 osob) a k tomu mezonetový byt 4+1, který lze využít jako samostatný apartmán, nebo ho lze vybudovat na další pokoje. V přízemí domu je restaurace pro hosty (35 osob) s dostatečně velkou a plně vybavenou kuchyní i pro hosty z ulice. Dům je zkolaudován jako ubytovací zařízení, což je velká výhoda mezi všemi nemovitostmi v okolí.
Před domem je dostatek parkovacích míst pro hosty (10 aut), slunečná terasa, kde je v létě možné posedět a mít případně i bazén pro hosty.
Kořenov je velmi dobré strategické místo jak pro běžkaře, lyžaře nebo cyklisty. Najdete své zalíbení v jakoukoliv roční dobu, včetně pěších turistických cest. Nachází se kousek od Polských hranic, Harrachova, Rokytnice nad Jizerou a spoustu dalších. V obci je MHD včetně vlakového nádraží.
Hotel je v provozu a není třeba dalších investic. V případě že byste chtěli zvýšit pohodlí hostů, je zde možnost vybudovat wellnes prostor (sauna, whirpool), pro tyto služby najdeme zázemí v přízemí budovy. Doporučujeme prohlídku pro vážné zájemce. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě nejvyšší cenové nabídky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94605.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Ubytování, 585 m²

Červenec 4th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.