Prodej komerčního objektu Ubytování, 120 m²

Cena: 8 490 000 Kč, Exkluzivně Vám nabízíme novostavbu sklepa se dvěma apartmány k ubytování v Mutěnicích, v nově vznikající části místních sklepů. Jde o největší lokalitu vinných sklepů v České republice, uprostřed vinohradů, která se neustále rozrůstá a rozvíjí. V přízemí budovy se nachází sklep s místnostmi na výrobu, uskladnění a ochutnávání vína, se sociálním zázemím. V patře najdete dva apartmány, každý s kapacitou 6 lůžek, celkem tedy 12 lůžek. Podlahová plocha sklepa je 160 m2 a je variabilně přizpůsobitelná dle potřeb majitele. Užitná plocha každého apartmánu je 66 m2, celkem tedy 132 m2 pro bydlení, či ubytování. Součástí domu jsou 3 parkovací místa pro auta, posezení před sklepem a terasy s dětským hřištěm nad sklepem, před apartmány. Vizualizaci berte jako inspiraci, jde o prodej domu ve fázi hrubé stavby, pod střechou, bez omítek, oken a zařizovacích předmětů. Při rychlém jednání pro Vás můžeme stavbu dokončit dle vašich vlastních přání a představ. Veškeré nové inženýrské sítě jsou k dispozici, před sklepem se již buduje nová příjezdová obecní asfaltová silnice. Jde o vhodnou investici do stále se rozvíjejícího oboru vinařství a turistiky, zejména zde v Mutěnicích. Při případném následném komerčním provozování sklepa i apartmánů vám nabízíme dlouhodobou spolupráci a svoje služby spojené s vytěžováním. Díky našim dvacetiletým zkušenostem máme stálou klientelu, která se k nám vrací.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme. Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94588.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Ubytování, 120 m²

Květen 14th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.