Prodej komerčního objektu Obchodní prostory, 82 m²

Cena: 3 490 000 Kč, Výjimečnost je to pravé slovo, které popisuje tento rodinný dům.
Svou historii začal psát už za První republiky a díky tomu je k dnešnímu dni zařazen do památkové oblasti.
Oprav se ale nemusíte bát jako u starých nemovitostí. Dům nedávno prošel kompletní a velmi náročnou rekonstrukcí, která zde vytvořila několik možností využití a věřím, že si každý najde to svoje.
Bydlení či podnikání? Ani jedno není problém.
Samotný dům lze rozdělit na 2 části – komerční a obytnou. Přízemí domu poskytne dokonalé místo pro váš business. Dále zde najdeme technickou místnost a samostatné wc a také zázemí pro vybudování například kuchyňské linky a odpočinkové zóny.
V prvním patře se nachází bytová jednotka o velikosti 1+kk o podlahové ploše 42m2. Tato bytová jednotka se skládá z pokoje, který je připravený k namontování kuchyňské linky dle vašich představ, chodby a prostorné koupelny.
Říkáte si teď, že nehledáte místo k podnikání, ale pouze k bydlení a přízemí nevyužijete? Tak s tím si lámat hlavu nemusíte, přízemí domu jde samozřejmě upravit i pro bydlení.
Se zajištěním rekonstrukce vám rádi pomůžeme.
Co se týče parkování – naproti domu se dá pohodlně parkovat na krytém místě, takže v zimě se nebudete zdržovat se zasněženým autem.
Do všech části Ostravy se dostanete za pár minut autem, například do centra Ostravy pouze za 8 minut. Okolní města zvládnete do 25 minut. V Havířově i ve Frýdku-Místku jste cca za čtvrt hodinky, a Karvinou dáte bez problému za 25 minut. Skvělá dostupnost zde není jen autem, ale také městskou hromadnou dopravou či vlakem. V okolí domu samozřejmě najdete základní občanskou vybavenost jako jsou obchody, pošta, lékař, základní i mateřská škola.
K financování tohoto rodinného domu je možné bez problémů využít hypoteční úvěr, který pro vás rádi zdarma zajistíme.
Tak co na to říkáte? Líbí se vám dům? V tom případě na nic nečekejte a zavolejte mi.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94419.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej komerčního objektu Obchodní prostory, 82 m²

Září 27th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.