Prodej kanceláře 44 m² Praha 4

Cena: 3 950 000 Kč, Dovolujeme si Vám nabídnout v zastoupení majitele krásně zrekonstruovaný nebytový prostor ve vyhledávané lokalitě Prahy 4-Michli.
Tento prostor byl původně veden jako služební byt správce domu, nyní slouží jako kancelář v kombinaci s plnohodnotným bydlením v Praze.
Jde o jednotku 2+1 (kk) o celkové ploše 44,7 m2+sklepní kóje 2 m2.
Přestože je jednotka umístěna v prvním podzemním podlaží, díky anglickým dvorkům disponuje plnohodnotnými okny a tudíž dostatkem světla.
Výhled směřuje do soukromého dvorku uzavřeného závorou.
V jednotce je nainstalovaná rekuperační jednotka která zajišťuje výměnu vzduchu, dále elektrický kotel na ohřev vody a topení, pevný internet VDSL a společná anténa. Jednotka je po celkové, velmi zdařilé rekonstrukci.
Provozní náklady jsou nízké, cca 2tis Kč do fondu oprav (jedna osoba) +spotřeba energie.
Možnost využít oploceného parkovacího stání za cenu 1000,-/měsíc.
Jednotka se nachází v ulici Hodonínská, docházkou je areál Brumlovka, metro C Kačerov nebo Budějovická v docházkové vzdálenosti (10minut), dále 3min chůze na zastávku autobusu Pod dálnicí.
V širším okolí se nachází Krčský les, nabízející příjemné procházky či projížďky na kole, obchodní centrum DBK Budějovická s množstvím obchodů a služeb.
Byt je k dispozici po dohodě.
Vřele doporučuji osobní prohlídku! Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej kanceláře 44 m² Praha 4

Říjen 11th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.