Prodej kanceláře 151 m² Zábrdovice

Cena: 10 500 000 Kč, Jedinečná nabídka prodeje uceleného kancelářského celku s vlastním zázemím o celkové užitné ploše 151 m2 přímo v centru Brna ve 3.NP obchodního centra IBC, přímo nad obchodní galerií. Splňuje kritéria kancelářských prostor ve standardu A.

Nebytová jednotka má prostornou vstupní halu s příjemným posezením, na kterou navazuje chodba, z níž jsou samostatné vstupy do celkem 5 kanceláří (cca 28m2, 24m2, 17m2, 15m2, 10m2). Je však možné i jiné rozčlenění. Navíc je zde technická místnost, kterou lze využít jako sklad nebo serverovnu.

Plně vybavený kuchyňský kout je oddělený posuvnými dveřmi. Prakticky řešené jsou samostatné dámské i pánské toalety s umyvadlem v předsíňce a také samostatný sprchový kout.

Každá kancelář má vlastní klimatizační jednotku. Na podlahách jsou kobercové čtverce, osvětlení je umístěno v podhledech, dveře jsou z masivu. Součástí prodeje není kancelářské vybavení.

Výhodou této ucelené kancelářské jednotky je, že se nachází ihned nad obchodní galerií, takže je snadno přístupný a výtahy jsou rovněž blízko.

Tato komerční jednotka je aktuálně pronajata stabilní společnosti a je tedy možnost převzetí stálého příjmu, není to však podmínkou. Více informací Vám poskytneme osobně při prohlídce.

Centrum IBC bylo v roce 1997 oceněno titulem Stavba roku a nachází se na prestižní adrese v samotném centru Brna. Budova IBC je napojena na dvě důležité dopravní tepny, ulice Koliště a Příkop a splňuje přísná kritéria kancelářských budov v kategorii A jako je moderní vedení kabelů, moderní vzduchotechnika, dostatečné zabezpečení parkovacích míst, čtyřiadvacetihodinový přístup a ostraha, vysoký standard kvality provedení výstavby, moderní výtahy, dobrý přístup k veřejné dopravě, prestižní recepci, požární zabezpečení, dostatečné osvětlení vybavení budovy a profesionální správu nemovitosti i flexibilní design dělení.

Polyfunkční objekt IBC nabízí veškeré služby na jednom místě. Pro zákazníky je snadné parkování v garáži nebo na venkovním parkovišti, pro zaměstnance je možnost pronájmu parkovacích míst. Je zde velký výběr kaváren, jídelen a restaurací. Na jednom místě vyřídíte kompletní administrativu na poště (Check point) nebo u notáře a najdete zde i advokáty, lékaře a mnoho dalších obchodů i služeb. Je zde i výborná dopravní dostupnost z městského okruhu i MHD.

Zveme Vás na osobní prohlídku, kde se dozvíte více.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej kanceláře 151 m² Zábrdovice

Červenec 15th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.