Prodej hotelu, penzionu, 385 m², Pernink, ul. Andělská

Cena: 6 499 000 Kč, Zamilujte se do kouzla Krušných hor a staňte se majitelem rodinného penzionu v obci Pernink. Tato skvostná příležitost je ideální jak pro ty, kteří chtějí podnikat v oblasti cestovního ruchu, tak pro ty, kteří hledají klidné a vybavené místo pro svůj odpočinek.

Penzion je kompletně a vkusně zařízen, takže stačí jen otevřít dveře a začít přijímat hosty. Ubytujte je v příjemných pokojích s kompletními sociálními zařízeními a nechte je užívat si krásného výhledu na vrcholky Krušných hor. K dispozici je rovněž vybavený zastřešený venkovní prostor a terasu, které přímo vybízejí k relaxaci a odpočinku.

Vlastní parkoviště je velkým plusem pro ubytované hosty, kteří tak nemusí řešit problém s parkováním. Pro zábavu pak můžete využít společenskou místnost s televizí a barem nebo prostory pro volnočasové aktivity jako stolní fotbal, stolní tenis či kulečník.

Nezmeškejte tuto jedinečnou investiční příležitost. Přejděte brány penzionu a začněte psát svůj vlastní příběh podnikání či odpočinku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej hotelu, penzionu, 385 m², Pernink, ul. Andělská

Srpen 19th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.