Prodej hotelu Palace Tivoli ***, Tatranská Polianka, UP 3368 m², 130 lůžek

Cena: 0 Kč, Hotel, se nachází v samém centru Národního parku Vysoké Tatry, mezi Štrbským plesem a Starým Smokovcem, přímo pod Gerlachovským štítem. Byl postaven v roce 1902 jako součást klimatického sanatoria Dr. Guhra.
Budova má dvě nadzemní podlaží plus podkroví a jedno podlaží podzemní. Ze všech pokojů v severní části je úchvatný pohled na vrcholky hor a z pokojů v jižní části hotelu naopak pohled na vzdálenější Nízké Tatry.
Do hotelu se vchází přes prosvětlenou vstupní halu s recepcí. Mramorový krb a vzrostlé květiny, vytvářejí výtečný první dojem. Pokoje a apartmány jsou rozmístěny ve východním a západním křídle budovy v přízemí a jsou vybaveny luxusním, na míru vyrobeným stylovým nábytkem. Rovněž koupelny jsou provedeny v nadstandardním vybavení, s drahými zařizovacími předměty, např. umyvadla značky Laufen, baterie Hans-Grohe, atd. Na podlahách kvalitní dlažba a v ložnicích dřevěné podlahy. Nové stylové dveře z bukového masívu. Pokoje působí příjemně, veškeré vybavení je provedeno s velkým vkusem. A útulné zimní zahrady v apartmánech, s kouzelným výhledem na Gerlachovský štít, skvělý dojem jen podtrhují.
Stávající majitel zakoupil budovu hotelu před dvaceti lety a musel přistoupit k celkové rekonstrukci.
V rámci dokončené 1.části rekonstrukce bylo zprovozněno celé I.NP – přízemí (obytná část) a východní křídlo I.PP (kuchyně, restaurace, salonek, kotelna, atd.). Rovněž příslušné sociální zázemí a sklady.
Aktuálně je v hotelu 12 dvoulůžkových pokojů, 5 apartmánů a 1x suite s celkovou kapacitou 48 lůžek (z toho 12 přistýlek). Spolu s restaurační částí v I.PP je užitná plocha cca 1.000 m 2 .
Nedokončené části hotelu jsou od funkční části hermeticky odděleny. Po dokončení rekonstrukce se kapacita hotelu zvýší na 44 pokojů a apartmánů se 130 lůžky (92+38), přibude wellness, bazén, sauny, salonky, terasy, atd. a užitná plocha se zvýší 3.368 m 2 . Na všechny práce je vystaveno platné stavební povolení.
Kontaktujte nás pro více informací.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej hotelu Palace Tivoli ***, Tatranská Polianka, UP 3368 m², 130 lůžek

Květen 26th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.