Prodej, Dům RD samostatný, 83 m², Vítkovice

Cena: 1 490 000 Kč, I toto Vaše nové bydlení umíme financovat bez zbytečných starostí! Bytová jednotka se samostaným vstupem a zahradou se nachází v 1/2 domu v Ostravě Vítkovicích, v klidné lokalitě s dobrými sousedy.
Vstup do domu je přes praktickou předsíň, která je vhodná pro vybudovaní úložných prostor. Dále se dostaneme do kuchyně, kde je dominantou velká hezká kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči (myčká nádobí, plynový sporák). Z okna vidíte přímo na zahradu se stromy a pískovištěm.
Přes kuchyň vstoupíme přímo do největšího pokoje, který je majiteli využíván jako obývací, jsou zde velmi hezké udžované parktety a opět hezký výhled do zahrady. Po dřevěném schodišti pohodlně vystoupáme do horního patra, nad schodištěm se také nacházejí úložné prostory a police vyrobené na míru. V patře jsou 2 samostané neprůchozí pokoje a jeden menší průchozí, který je využíván jako šatna. Největší pokoj má klasické okno a velmi hezké parkety, ostaní pokoje mají střešní okna. Celé patro bylo dobudováno v původní půdě.
Celková dispozice tohoto mezonetového bytu je tedy 3,5+1.
V přízení se nachází prostorná koupelna s oknem, rohovou vanou, sprchovým koutem a samostatné WC. Dům je z čáti podsklepený. Vytápění a ohřev zajištuje plynový kotel.
Okolí domu tvoří zahrada ve výlučném užívání majitelů bytu – s místem na grilování, dětskou houpačkou, dřevěným pískovištěm, obrostlá vzrostlými stromy (ořešák, švestky, lípa) a ovocnými keři. Na pozemku je cihlová kůlna spíše určená k rekonstukci, nebo ji můžete odstranit, a zvetšit plochu zahrady. Velkou výhodou je slepá ulice a pohodlné parkování před domem a skvělí sousedé.
Měsíční náklady (elektřina, plyn, voda) jsou cca 3500,- Kč, což je velmi příznivé.
Velmi dobrá občanská vybavenost:
Večerka 200m
Mateřská škola 300m
Škola 400m
MHD 500m
supermarket 900m
Tímto Vás zvu na prohlídku domu, pro bliží informace a dotazy prosím volejte.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej, Dům RD samostatný, 83 m², Vítkovice

Leden 28th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.