Prodej družstevní garsonky v centru Havířova- Podlesí

Nabízíme k prodeji družstevní garsonku v centru Havířova- Podlesí. Byt o celkové výměře 24,46 m2 se nachází v přízemí panelového domu s výtahem v ulici Přímá. Dům je po rekonstrukci, má plastová okna a nově udělanou fasádu včetně zateplení. Z oken bytu je nádherný výhled do zahrady. Byt je velice pěkný, útulný a je v původním, udržovaném stavu, je proto vhodný k úpravám podle vlastních představ a požadavků. V bytě pro budoucího majiV. V domě jsou novému majiteli plně k dispozici sklepní prostory. V blízkosti domu je dostatečné množství parkovacích míst a udržované příjezdové a přístupové cesty.
V této lokalitě se nachází plná občanská vybavenost, jako je škola, školka, zdravotnické zařízení, i dostatečné množství nákupních center. Vše v dosahu několika minut od domu. V Havířově je velmi dobře vyřešena hromadná doprava -spojení jezdí v pravidelných intervalech. Velmi dobrá dostupnost do okolních lokalit. Zastávku najdeme pár minut od domu.
Havířov je městem kultury a sportu, každý si zde určitě vybere podle svých představ a požadavků to, jak trávit volný čas.
Cena: 156 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej družstevní garsonky v centru Havířova- Podlesí

Září 25th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.