Prodej domu v osobním vlastnictví 60 m², Brno

Cena: 0 Kč, prodej – Brno: cihlový dům k celkové rekonstrukci, plocha pozemku 230 m2, vlastní studna Detailní informace
Nabízím starší cihlový rodinný dům 3+1 s parkovacím místem ve vyhledávané části města, v Soběšicích. Dům je vhodný pro přestavbu.
STAV DOMU
Jedná se o řadový dům s předzahrádkou (25 m2) a dvorkem (85 m2), postavený v cca r.1925 z cihel, je částečně podsklepený, půdorys přední části 8x 8m, zadní trakt 3,5x 12m, nerekonstruováno. Celkem 3 pokoje, kuchyň, chodba, komora, koupelna není, suché WC. V domě jsou trámové stropy, dřevěná okna. Nutná rekonstrukce (izolace, vybudování kuchyně a koupelny, okna). Podkroví je vhodné k půdní vestavbě. Lze tak vytvořit další 1-2 pokoje a zvětšit dispozici. Dům má zastavěnou plochu 120 m2, s užitnou (podlahovou) plochou až 110 m2, celková plocha pozemku je 230 m2. Zadní část domu je neudržovaná a nabízí se její zbourání, čím se zvětší dvorní prostor.
Inž. sítě / technologie:
elektřina 380 V, plynovod a vodovod. Rozvody původní. Vytápění zajišťují plynové přímotopy a kamna na tuhá paliva. Na pozemku je studna (kopaná s rumpálem, hl. 12 m, rozbor není k dispozici), vydatnost dobrá. Odpady do jímky, kanalizace na hranici pozemku. Energetický průkaz bude dodán později.
MOŽNÉ VYUŽITÍ
Dům je nutné rekonstruovat nebo celý zbourat a postavit nový, zpracovaný projekt je k dispozici, info u makléře.
LOKALITA
V místě je ZŠ (1.st.) a MŠ, obchod, restaurace. Doprava MHD (bus 57 a 43, asi 400 m). V okolí jsou hluboké lesy, zurčící potoky, cyklostezky. Pro svoji pěknou polohu a přírodní scenérie je zdejší kraj velmi vyhledávaný.
FINANCOVÁNÍ
Dům lze financovat hypotečním úvěrem, bezplatné a nezávazné informace na vyžádání u makléře. Na domě neváznou žádné břemena, zástavy ani dluhy.
Brno – Soběšice – místo, kde můžete bydlet, vychovávat děti, najít si zde nové přátele a prožít kus života.
Lidová moudrost oznamuje:
Májová vlažička – naroste travička; májový deštíček – poroste chlebíček.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu v osobním vlastnictví 60 m², Brno

Květen 30th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.