Prodej domu na klíč 214 m² Dolní Moravice

Cena: 2 950 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízím novostavbu rekreačního domu, dřevostavby, z ledna 2023 v Dolní Moravici, dispozičně jako 2+kk.
Dům se prodává plně vybaven, již nic víc kromě osobních věcí nepotřebujete a můžete se nastěhovat, užívat pohody a relaxu Jeseníků.
Podlahová plocha domu je cca 70 m, pozemek 214 m. Na pozemku parkovací stání pro dva automobily.
Po vstupu do domu se ocitnete v obývacím pokoji s kuchyňským koutem s jídelnou. Za stěnou se nachází wc, sprchový kout, umyvadlo a elektrický 160 litrový elektrický bojler na ohřev teplé vody. Vytápění domu řešenou tepelným čerpadlem vzduch vzduch o příkonu 1kW a výkon 3,5 kW. Pokud to by nestačilo v každém patře domu jsou instalovány zásuvky pro připojení elektrických přímotopů na nízký tarif.
Z obývacího pokoje po dřevěných schodech se dostanete do půdního prostoru který slouží majitelům ke spaní. Tento prostor lze předělit a získat tak dva další pokoje.
Voda z obecního vodovodniho řádu VaK Bruntál. Odpady elegantně svedeny do vlastního tříkomorového septiku s bio filtrem a kontrolní šachticí, odkud jsou tyto vody odváděny do vsaku.
Dolní Moravice je nádherná lokalita pod vrcholky Jeseníků, prožijete zde po celý rok krásné chvíle, jak v zimě tak v létě ale i na jaře a na podzim, malou ochutnávku z okolí chaty připojuji. Pro milovníky lyžařských sportů je tu Ski Areál Čerťák, Ski Aréna Karlov, Ski Areál Myšák, Ski Areál Pawlin. Pro milovníky výletů, vyhlídková věž Nová Ves, Kapličkový vrch, Skanzen Jesenicka. Pro milovníky aktivního odpočinku Express Bikepark Karlov, Lanové centrum hotel Kamzík, Funpark Kopřivná pod Pradědem. Do Horských Lázní Karlova Studánka 12 kilometrů, procházkou 2 a půl hodiny.
V Dolní Moravici najdete své místo pro život a odpočinek. A jedno malé + tu rozhodně najdete a to fajn sousedy.
Chcete nemovitost vidět a dozvědět se víc? Kontaktujte mne a já vás rád při prohlídce seznámím s domem i jeho majiteli.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu na klíč 214 m² Dolní Moravice

Říjen 9th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.