Prodej domu na klíč 180 m² Bousín

Cena: 4 550 000 Kč, Bydlení s lesem za zády a minimem sousedů nabízí Naše nabídka:
Prodej novostavby nízkoenergetického rodinného domu v obci Bousín. Jedná se hrubou stavbu nízkopodlažního domu s dispozicí 5+kk s dvojgaráží a velkou terasou.
Samotný prodej hrubé stavby znamená kompletní vystavěný dům s tepelně izolačních tvárnic se stropem z litého betonu, osazen plastovými okny s termoizolačními trojskly. Vnitřní příčky, již tvoří rozdělením daný prostor v domě ,kde budete bydlet..
Elektrika je nachystána před domem k připojení do rozvaděče, voda je u domu a odpady jsou svedeny vedle domu do jímky (8k) vedle které je již usazená retenční nádrž na dešťovou vodu.

Dispozice domu : Vstupní chodba (8.91 m²) ,vstup do dvojgaráže (37.08 m²),navazující obývací pokoj propojený s kuchyní a východem na terasu (58 m² bez terasy),po levé straně pracovna (12 m²) se vstupem do koupelny (4 m²) a technické místnosti (4,8m²),po pravé straně dětský pokoj (13 m²) druhá koupelna s vanou (6,77 m²).

Stavební firma nabízí kompletní dodělání dané stavby dle domluvy. Více informací u makléře.

Obec Bousín se nachází 16 km západně od Prostějova, v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Součástí obce je i vesnice Repechy. Ev. číslo: 30573.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu na klíč 180 m² Bousín

Srpen 15th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.