Prodej domu na klíč 115 m² Samopše

Cena: 10 710 000 Kč, Zcela výjimečné bydlení v klidném prostředí Posázaví 40 minut jízdy jihovýchodně od Prahy.

Unikátní projekt nabízí sedm dřevostaveb v pasivním nebo nízkoenergetickém provedení navržených tak, aby citlivě zapadly do malebné krajiny a zároveň poskytly komfortní bydlení.

Prémiové bydlení v ekologickém duchu v sobě spojuje respekt k přírodě s nejmodernějšími technologiemi.

Všechny domy jsou navržené v pasivním nebo nízkoenergetickém standardu, s nepřehlédnutelnou zelenou střechou, tepelnými čerpadly, kořenovou čističkou, podlahovým topením a rekuperací vzduchu, to vše doplněné krásnou architekturou a designem.
Design a dispozici domu lze upravit podle vašich specifických požadavků.

Dřevostavby využívají všechny dostupné moderní ekologické technologie.
Domy jsou projektovány jako difuzně otevřená stavba, která zaručuje nejen zdravé vnitřní klima, ale také příjemné akustické vlastnosti. Jsou dokonale zateplené minerální vatou a vybavené energeticky úsporným systémem vytápění, s tepelným čerpadlem vzduch/voda a teplovodním podlahovým topením. Čerstvý a čistý vzduch za každého počasí zajišťuje sofistikovaný systém rekuperace vzduchu.
Elektrické venkovní žaluzie poskytnou žádoucí stínění a chládek během horkých letních dnů a zároveň umožní nerušený výhled do okolí.
Toto vše je zárukou celoroční tepelné pohody.
Šetrnost a ohleduplnost k přírodě provází každý element celého projektu. Již vybudovaná kořenová čistička odpadních vod filtruje veškerou odpadní vodu jako součást promyšleného systému pro nakládání s vodou. Přečištěná odpadní voda a dešťová voda odváděná ze střech bude využita jako užitková voda na zalévání zahrad. Kořenová čistička je postavená ze štěrku a písku z nedalekých lomů. Suché zídky jsou poskládané z kamenů vytěžených při stavbě inženýrských sítí.

Nabízený dům A2 se nachází na parcele o velikosti 1130 m2.
Kromě samotné stavby domu, v ceně je terasa o velikosti 13m2, garážové stání 36m2 a zahradní domek o velikosti 15m2.
Dům se skládá se z dvou podlaží, přízemí a podkroví. Více informací naleznete v přiloženém půdoryse.
Garážážový přístřešek a zahradní domeček je možné postavit dodatečně.

Jedinečné prostředí je jako stvořené k relaxaci.
Řeka Sázava, ale i její okolí nabízejí mnoho příležitostí pro aktivní odpočinek nejen pro milovníky procházek, kanoistiky a cyklistiky. Příznivci golfu ocení, že jeden z nejkrásnějších českých golfových areálů, Panorama Golf Resort, je vzdálený pouze 30 minut autem.

Jen 40 km od okraje Prahy nedaleko města Sázavy. U řeky je železniční zastávka Samopše, na které zastavuje i proslulý Posázavský Pacifik. Vlakem lze komfortně pokračovat přes Čerčany až do Prahy. Ze Samopší je to jen jednu stanici do města Sázava, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, od mateřské a základní školy přes obchody, zdravotní středisko a další služby. Autem se do města Sázava dostanete za 15 minut.

Pro více informací kontaktujte svého makléře, zprostředkujeme prohlídku, třeba i on-line. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu na klíč 115 m² Samopše

Duben 14th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.