Prodej domu na klíč 105 m² Jevíčko

Cena: 2 699 000 Kč, Stálá nabídka: v zastoupení výrobce Vám představujeme k prodeji rodinný dům k trvalému bydlení, s dovozem a umístěním na Váš pozemek kdekoli v ČR. Přízemní dům o přibližné užitné ploše 105 m2 má bytelnou konstrukci lodního kontejneru, plášť z odolného dřevoplastového kompozitu (výběr z několika odstínů), je zateplený 20 cm PUR pěnou zvenčí a 5cm vatou v interieru. Okna jsou plastová s izolačními trojskly, na podlahách je položeno kvalitní zátěžové PVC (možnost vinylové podlahy). Vstupní dveře jsou bezpečnostní, interierové zásuvné do pouzdra. V domě je kompletně rozvedena voda, odpady, elektřina, led osvětlení. Vytápění elektřinou nebo krbovými kamny, ohřev vody bojlerem, který je součástí dodávky stejně jako vybavení koupelny s toaletou. Chytrá technologie od společnosti Loxone umožňuje vzdálenou správu, programování vytápění, ohřevu vody i světel. Výběr kuchyňské linky, topení a venkovního osvětlení je na Vás, rovněž se můžete rozhodnout pro terasu (k dispozici několik rozměrů) v designu obložení domu, případně se domluvit na výběru nábytku, rolet a dalších doplňků. Dům bude pro Vás vyroben na zakázku do 2-3 měsíců od objednání, umístěn může být na betonové patky či vybetonovanou plochu. Má charakter trvalé stavby, tedy na něj lze získat číslo popisné i vyřídit hypotéku.
V ceně není příprava terénu, betonování nebo usazení betonových patek, dovoz a uložení jeřábem.
Dům lze objednat ve variantě s rovnou i sedlovou střechou, v případě potřeby rozšíření dispozic můžete kdykoli doobjednat přídavný modul.
Pro podrobné informace, objednávku, případně konzultaci ohledně umístění domu na konkrétním pozemku kdykoli zavolejte. Těšíme se na Vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu na klíč 105 m² Jevíčko

Listopad 17th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.