Prodej domu Na klíč, 100 m²

Cena: 2 550 000 Kč, Nabízíme k prodeji výstavbu kompletní dřevostavby rodinného domu dle požadavků klienta. S naší partnerskou pilou v Soběslavi jsme připravili systém Henry Woods, ze kterého je možné během dvou pracovních dnů sestavit obvodový plášť rodinného domu o ploše 100m2 , a to včetně vnitřních příček. Z našeho systému lze postavit jakýkoliv tvar rodinného domu, rekreačního objektu, zahradního domku, dílny, garáže, prostě čehokoliv. Naši projektanti připraví nářezové schéma dle dispozice a tvaru Vašeho plánovaného objektu. My rámy vyrobíme v přesném počtu dle zadání a smontujeme kdekoliv v ČR za neuvěřitelně nízkou cenu. Dále jsme schopni provést kompletní zastřešení objektu, přičemž naši montážníci souběžně dům opláští. Zajistíme Vám i dodávku oken, dveří a izolaci našimi partnerskými dodavateli společnostmi Vekra. Nabízíme dodávku a montáž kvalitních tepelných čerpadel od renomovaného českého výrobce tepelných čerpadel a rád Vám zpracujeme nabídku a pomůžeme s vyřízením dotací.
Během několika měsíců tak můžete mít Váš vysněný dům za zlomek ceny, než je tomu v případě klasické cihlové výstavby. Dům o obytné ploše 50 m2 Vám nabízíme za 1 000 000 Kč.
Dům pro trvalé bydlení o ploše 100 m2 nabízíme za 2 500 000 Kč.
Hledáte kvalitní, přitom levné a rychlé řešení vašeho bydlení? Nevejdete se v současné době růstu cen do rozpočtu? Společnost reaguje na rostoucí ceny a vysoké úrokové sazby s dalším novým produktem, který umožní lidem získat dostupné bydlení.
Neváhejte s rozhodnutím a pro podrobnější informace Nás kontaktujte.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N99026.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej domu Na klíč, 100 m²

Březen 12th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.