Prodej činžovního domu 390 m² Ostrava

Cena: 0 Kč, Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně k prodeji udržovaný činžovní dům s 5 ti bytovými jednotkami na ulici Rudná v Ostravě – Vítkovicích (naproti autosalonu Mercedes-Benz).

Dům je podsklepený a má 3 nadzemní podlaží. Výměra parcely je 134 m². Součástí prodeje je přilehlý, zdí oplocený pozemek za domem, sloužící jako zahrada, o výměře dalších 61 m². Na zahradu je přímý vstup ze sklepa a také z bytů v 1.NP.
Složení bytů je následující:
• v 1.NP: 2 x 2+kk (47 m²)
• v 2.NP: 2 x 2+kk (1 x 47 m² a 1 x 42 m² s lodžií 5 m²)
• v 3.NP: 1 x 3+kk (100 m²) v podkroví

Každý byt má vlastní měřiče tepla, vody a elektřiny. Vytápění plynovým kotlem. Ohřev vody el. bojlery. Kompletní rekonstrukce domu proběhla před 6ti lety (střecha, plastová okna, zateplení, podlahy, dveře, kuch. linky, koupelny,…). Průběžně udržováno (bezpečnostní mříže na sklepní okna, pravidelné opravy a revize, úprava zahrady,…).
Všechny byty jsou v současné době pronajaty.
Měsíční výnos 30.000,- Kč + zálohy na energie.
Skvělá dopravní dostupnost. Parkování před domem i přilehlém okolí. Na fotografiích zachycen byt v podkroví a přízemí. Pro více informací, po případě nezávaznou prohlídku, volejte našeho profesionálního prodejce realit. Ev. číslo: 19082.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej činžovního domu 390 m² Ostrava

Říjen 8th, 2020 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.