Prodej činžovního domu 385 m² Vodňany

Cena: 10 480 000 Kč, Nabízíme k prodeji dům o dvou bytových jednotkách a dvou komerčních prostorech dvacet metrů od náměstí ve Vodňanech.

První komerční prostor disponuje obchodními prostorami, toaletou a menším skladem, celkové výměra činní přibližně 36m². Vstup je z ulice A. Křížka, popřípadě z vnitřní centrální chodby. V minulosti tento prostor sloužil jako obchod a naposledy zde byl Tip-sport.

Druhý komerční prostor má celkovou výměru 148m² a skládá se ze zádveří, 70m² první místnost, a další dvě samostatné místnosti jedna o 25m² druhá 15m². Tento prostor má vybudované sociální zázemí jak pro dámy tak pány. V minulosti zde byla vinotéka, která měla vybudovanou svou klientelu.

V prvním patře se nachází dvě bytové jednotky, šatna a technická místnost. První bytová jednotka 2+1 o celkové výměře 85,5m² disponuje dvěma ložnicemi, kuchyní, vstupní chodbou, spíží, koupelnou a samostatné WC. Orientace bytu je do ulice A. Křížka. Druhá bytová jednotka o výměře 75,3m² se nachází v zadní části domu. Dispozice bytu tvoří dvě ložnice, kuchyně, vstupní chodba, spíž, koupelna a samostatné WC.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, popřípadě kamny, voda i kanalizace obecní. Každá bytová jednotka má vlastní bojler na ohřev teplé vody. Každý byt i prostor má vlastní podružný vodoměr. K dispozici je také celý půdní prostor.

Doporučuji osobní prohlídku. Ev. číslo: 30911.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej činžovního domu 385 m² Vodňany

Září 21st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.