Prodej činžovního domu 230 m² Čelákovice

Cena: 18 300 000 Kč, Sterling reality Vám nabízí prodej cihlového domu se 3 samostatnými bytovými jednotkami, zahradou (319 m2) a parkovacími místy v Čelákovicích (Záluží), okr. Praha-východ. Osobní vlastnictví.

Dům i byty po kompletní a nákladné rekonstrukci z roku 2022 (aktuálně probíhá), tj. nově zateplená fasáda a opravená střecha domu (+ okapy a hromosvody), nové rozvody vody, odpadů a elektroinstalace, nové podlahy vč. izolace v 1. NP, obkladová dlažba a zařizovací předměty do koupelen, štuky a omítky, interiérové obložky a dveře, nová plastová okna s izolačním trojsklem a vstupní dveře, oplocení, venkovní zámková dlažba, vjezdová brána, přípojky na kanalizaci a vodu, elektroměry, atd. Vybavení domu a bytů: dohodou.

Dispozice domu:
– zastavěná plocha 106 m2, celkem 3. nadzemní podlaží, na každém podlaží samostatný byt
– v 1.NP byt 3+kk (72m2) se vstupem na terasu a zahradu; v 2.NP byt 3+kk s balkónem (72m2 + balkón 3,4m2); v 3.NP byt 3+kk/B (72m2 + balkón 3,3m2)
– oplocená zahrada kolem domu 319 m2, 4x parkovací stání + vjezdová brána

Ve městě Čelákovice dobrá občanská vybavenost, MŠ a ZŠ, obchody a restaurace, OÚ, krytý bazén a posilovna, supermarket, MHD s nočními spoji, vlakové nádraží Čelákovice (s pravidelnými spoji do Prahy) 1,6 km,centrum Prahy autem cca 25-30min, Brandýs n. Labem 10min, Ŕíčany cca 18min.

Doporučuji Vám osobní prohlídku, vhodné k bydlení i k investici. V případě zájmu je možné dokoupit sousední parcelu určenou k výstavbě RD/dvojdomu vč. projektu na stavbu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej činžovního domu 230 m² Čelákovice

Srpen 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.