Prodej chaty 94 m² Trojanovice

Cena: 0 Kč, Hledáte ideální místo k odpočinku? Tato chata je tou pravou volbou.

Prodej chaty 3+1 s evidenčním číslem, v srdci Beskyd v obci Trojanovice, nabízí ideální místo k odpočinku po chaotickém pracovním dni. Chata na slunném místě obklopená lesem dále nabízí možnost pro turistickou, či cykloturistickou aktivitu. Venkovní posezení je ideální příležitost, jak načerpat energii z okolní přírody.

Chata je podsklepena, kde je ideální místo pro uskladnění nářadí.
Sklepní prostor přístupný z chodby a také se zahrady. Součástí prodeje je zařízení chaty dle dohody s majitelem.
Topení prostřednictvím malých krbových kamen na dřevo, voda přivedena ze studny, odpady jsou svedeny do septiku s přepadem, elektřina 230V a 400W, střešní krytina z plechu, plyn kousek od hranice pozemku. Podlahy obytných místností jsou dřevo a dlažba, okna plastová. K chatě náleží zahrada o výměře 411m2 osazena živým plotem
Chata je plně vybavena a připravena k okamžitému užívání. Dojezd automobilem až k chatě po obecní komunikaci.

Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají rekreační vyžití v krásné přírodě Beskyd. Kousek od chaty lanovka Ráztoka na Pustevny, horský lanový park Tanzanie, nespočet turistických a cyklistických tras.
Pustevny patří k nejoblíbenějším turistickým cílům Beskyd. Na Pustevny můžete vyjet lanovkou z Trojanovic a následně se vydat na výšlap směrem k Radhošti. Nenáročnou hřebenovku z Pusteven na Radhošť okolo Radegasta.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte-li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 94 m² Trojanovice

Srpen 20th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.