Prodej chaty 87 m² Pozdeň

Cena: 1 550 000 Kč, K prodeji nabízíme prostornou chatu o ploše 59 m2 s přilehlou zahradou o rozloze 340 m2, která se nachází v chatové osadě cca 400 m jihozápadně od obce Pozdeň – Hřešice.
Chata byla kolaudována v 70. létech, je podsklepená, připojená na elektřinu 230/400V, má vlastní vrtanou studnu s pitnou vodou a kanalizační jímku. Střecha je sedlová, střešní krytina eternit. Pozemek je ze 2 stran oplocený. První podzemní podlaží je zděné, nachází se zde garáž, koupelna, toaleta, technická místnost a sklad, první nadzemní podlaží je konstrukčně řešeno jako dřevostavba, dispozičně 3+kk se zasklenou části terasy na jižní straně, která slouží jako jídelna a terasou na severní a východní straně objektu. V tomto podlaží je obývací pokoj, kuchyně a 2 ložnice. Nově byly provedeny rozvody vody do koupelny a WC v 1.P.P. a do kuchyně v 1. N.P.
Chata je součástí menší chatové osady v klidném prostředí, v blízkosti lesa. Zastávka autobusu do Slaného je přímo pod chatovou osadou.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 87 m² Pozdeň

Leden 25th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.