Prodej chaty 65 m² Štěpánov nad Svratkou

Cena: 1 800 000 Kč, Hledáte klid, prostor a soukromí v krásné přírodě? Zprostředkujeme Vám prodej chaty s garáží a velkým pozemkem u Štěpánova nad Svratkou v lokalitě zvané Pod Horou. Stavba se nachází na vyvýšeném místě nad břehem řeky a je obklopena velkým ovocným sadem a lesem o celkové ploše 11.295 m2.
Chata na kamenných a zděných základech ze 60. let minulého století prošla v nedávné době postupnou rekonstrukcí – dřevěné obložení venkovních zdí, nová střecha a funkční komín, na nějž jsou napojena krbová kamna. Zavedena elektřina, voda pouze dešťová, pitnou nutno dovážet, dvě suché WC mimo hlavní objekt. Uvnitř je velká společenská místnost s kuchyňským koutem, ložnice a komora. K venkovnímu posezení slouží prostorná pergola s udírnou.
Příjezd je možný až k chatě, jejíž součástí je také garáž. Na prostorný pozemek se samozřejmě vejde několik aut. Přístupová cesta zajištěna po obecní polní komunikaci, kterou ve zhruba 20 metrovém úseku protíná soukromý pozemek, jehož majitel nemá s bezplatným užíváním pro účely průjezdu problém a nebrání se ani písemné dohodě.
Městys Štěpánov nad Svratkou leží kousek od pomezí Vysočiny a Jihomoravského kraje a je ideálním výchozím bodem k atraktivním turistickým cílům v čele s hradem Pernštejnem a vodní nádrží Vír. Protíná jej silnice I/19 vedoucí z Havlíčkova Brodu přes Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Bystřici nad Pernštejnem směrem na Boskovice a Prostějov. Brno vzdálené pouhých 40 kilometrů.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 65 m² Štěpánov nad Svratkou

Květen 13th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.