Prodej chaty 62 m², Lipno nad Vltavou

Cena: 6 190 000 Kč, Chata s velkým pozemkem stojící na unikátním místě s výhledem na Lipno nad Vltavou, od Stezky korunami po hráz lipenské přehrady. Celková plocha prodávaných pozemků má výměru 720m2, z čehož je zastavěná plocha chaty 49m2 a zahrada okolo 671m2.
V přízemí této zděné dvojpodlažní chaty se nachází obývací místnost s kuchyňským koutem a východem na jižně orientovanou slunnou terasu.
Ze vstupní chodby se vchází do koupelny s toaletou a na protější straně ke schodišti vedoucímu do podkroví. V podkroví najdeme dva útulné průchozí pokoje – ložnice z nichž jeden má výstup na balkon. Zahrada okolo je mírně svažitá a částečně zakryta, obehnána, keři a stromy, což zajišťuje pocit soukromí. Podstatné je zmínit celkový – a všeobecně známý – potenciál místa s takto velkým pozemkem, a jeho orientací, v klidné části Lipna nad Vltavou – Kobylnici, známé a neustále se rozvíjející oblasti na jihu Čech s dostupností do blízkého Rakouska.
Územní plán obce je k nahlédnutí na webových stránkách obce Lipno nad Vltavou. V okolí nemovitosti jsou k dispozici veškeré nové sportovní a volnočasové areály pro letní i zimní sporty, cyklo a turistické trasy, vodní sporty, atd..
V zimě lyžování v Čechách i Rakousku, skiareál Lipno Kramolín, Frymburk, rakouský Sternstein 25 a Hochficht 48 km. Více informací na níže uvedením telefonním čísle.
Prohlídky zajišťujeme z kanceláře Český Krumlov, klíče máme k dispozici.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 62 m², Lipno nad Vltavou

Květen 11th, 2024 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.