Prodej chaty 60 m² Klokočůvek

Cena: 500 000 Kč, Hledáte kouzelné místo obklopené loukami a lesem, kam byste chtěli utéct před ruchem města a vychutnávat si výhled do krásné přírody? Pokud vás lákají Oderské vrchy s krásnou přírodou, milujete cyklistiku a turistiku, tak právě pro vás je tato chata.
Dokonalý klid, štěbetání ptáků, šumějící řeku, která protéká lesem okolo chaty, zní to až snově, že?

V tom případě Vás může tato chata na samotě a přímo v lese.
Jedná se dřevěnou chatu 40m2 na betonových základech, částečně podsklepenou v osobním vlastnictví.

V přízemí se nachází prostorný obývák s krbem a kuchyňským koutem, v patře ložnice. K zahřátí v chladných dnech slouží krb
Průběžně byla renovována, agregát na zajištění elektřiny, suché WC, chata nemá vlastní studnu, ani vodovod.
V ceně nemovitosti je i veškeré vybavení a je připravena pro nové majitele. Dojezd automobilem až k chatě.

Nemovitost je vhodná pro rodiny s dětmi a jejich přátelé. Je zde velké množství možných aktivit – v blízkosti se nachází tenisové kurty, fotbalové hřiště, koupaliště a přehrada s možnosti plavání i rybolovu. Skvělou zábavu pro celou rodinu v létě i v zimě rovněž nabízí nedaleký a jedinečný HEIPARK – k plavání koupaliště, sjezdovky, bobová dráha, sjezdové trasy pro horská kola, golfové odpaliště atd.
V blízkém okolí se nachází velice krásná příroda hory, lesy s možností cykloturistiky, výletů, koupání houbaření a v zimně lyžováni. Doporučujeme prohlídku tohoto výjimečného místa.
Pokud Vás nemovitost zaujala zavolejte, ráda Vám zajistím prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 60 m² Klokočůvek

Srpen 23rd, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.