Prodej chaty 60 m² Družec

Cena: 940 000 Kč, Sháníte na léto útulnou chatku v přírodě, ale zároveň blízko Prahy? V tom případě tu máme něco přesně pro Vás!

Jedná se o rekreační chatu na úplném kraji chatové osady. Chata je obklopená lesem a před chatou teče potok. Za potokem se nachází pole a další stromy. K chatě patří také ohniště s venkovním posezením. Tohle kouzelné a klidné místo si zamilujete!

Příjezd k chatové osadě je z obce Lhota, kde najdete potraviny i hospůdku. Cesta k chatce sice není vydlážděná, ale je naprosto přístupná všem osobním automobilům a to i přes zimu. Starosta obce Družec navíc slíbil, že během jara 2022 obecní příjezdovou cestu vyrovná a vylepší. Od chatky se dá pěšky dojít cca 400m na autobusovou zastávku “Družec, Na Rybárně”, odkud jede přímý autobus do Kladna i do Prahy.

Samotná chatka je dispozičně řešena skvěle. Má dvě podlaží + podkroví a dva sklepy. Nabízí se zde spoustu místa na posezení u kávy či karetních her, spoustu místa na spaní a zároveň i úložného prostoru. Zařízená je zde kuchyňská linka, kamna, spousta poliček, palanda, dvě postele, několik křesel, židlí i stolečků. Dispozice je netradiční, nachází se zde spoustu malých pokojů a výklenků. Jeden sklep vede po celé šířce domu, druhý menší je dostupný z největší místnosti v prvním podlaží. Podkroví je přístupné z pokoje na druhém podlaží. Všechna okna jsou situována na jih, což poskytuje chatce přes den dostatek světla a tepla, zároveň Vám ale skrze okolní stromy nesvítí sluníčko přímo do očí. Okna jsou dřevěná.
K dispozici je zde chemické WC spolu s veškerou potřebnou chemií. V chatce je zavedena elektřina, hlavní jistič hned vedle chatky. Užitková voda je k dispozici z blízkého potoka. Starosta obce Družec by souhlasil s pronájmem pozemku a zařízením vrtu pro vodu.

Parkování je možné na pozemku před chatkou. Z centra Kladna sem cesta trvá cca 20 minut, z centra Prahy cca 45 minut. Technický stav nemovitosti je pouze “dobrý”, čemuž odpovídá nízká cena. Rozhodně se zde však dá trávit čas hned i bez jakýchkoliv oprav.

Chatka stojí na vlastním soukromém pozemku, pouze pozemek okolo nemovitosti je v pronájmu od obce, poplatek však činí pouhých 640kč ročně. Sousedi jsou milí a vzhledem k poloze chatky je tam naprostý klid, žádný ruch není slyšet od obce ani okolních silnic. Okolní nemovitosti jsou využívány převážně rekreačně, pár lidí v chatové sadě trvale bydlí.

V okolí je spousta příležitostí na výlety, za zmínku stojí Rozhledna na Veselově nebo přehrada Klíčava.

Nemovitost bych rozhodně doporučil jako skvělé místo pro rekreaci ve volném čase, není problém zde trávit volný čas i v zimě, díky kamnům je celou chatku možno vytopit vcelku rychle.

Na tuto nemovitost lze čerpat hypoteční úvěr, s jehož zařízením za výhodných podmínek Vám s radostí a zdarma pomůžeme.

Jistě Vás tato krásná chatka na ještě krásnějším místě zaujala. Neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 60 m² Družec

Březen 29th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.