Prodej chaty, 55 m²

Cena: 1 800 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout chatu v obci Týček, okres Rokycany. Obec Týček se nachází 2 km od města Zbiroh kde je veškerá občanská vybavenost. V obci Týček je obchod se základními potravinami, nájezd na dálnici D5 je vzdálen 8 km a do obce jezdí veřejná autobusová doprava. Vzdálenost do Prahy a Plzně je cca 40 km.
Nemovitost se nachází v klidné, ale přesto zastavěné části obce na vlastním pozemku o velikosti 420 m2, zastavěná plocha je 71 m2. Chata je zděná, částečně podsklepená. Na pozemku je 19m vrtaná studna a dále je na pozemku i vodovodní přípojka z obecního vodovodu. Kanalizace v této části obce není je řešena vlastní jímkou. Pozemek je oplocený. V zadní části chaty je dílna a z boku je dřevník. Topení je zajištěno kamny na pevná paliva.
Podlahová plocha je 55 m2 a chata je dispozičně řešena jako 3+1. Po vstupu do chaty je chodba a WC. Dále je vstup do obývacího pokoje a z něho je vstup do kuchyně a dalších dvou pokojů přičemž jeden je vhodný pouze k přespání. Za kuchyní se nachází špajz. Elektřina je zavedena 220 i 380 V.
Nemovitost je umístěna v klidné lokalitě vybízející ke strávení aktivního odpočinku jak pro milovníky zahrady tak i milovníky výletů, houbaření a odpočinku. Příjezdová komunikace je obecní asfaltová. Doporučuji prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93958.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty, 55 m²

Březen 31st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.