Prodej chaty 55 m² Jihlava

Cena: 2 950 000 Kč, Zprostředkujeme Vám prodej chaty v Jihlavě. Podsklepená dřevěná stavba na betonových základech se nachází v zahrádkářské kolonii u Pístova mezi Lučním a Maškovým rybníkem. Na prostorné zahradě se dále nachází samostatná pergola, menší kůlna, skleník, bazén a ovocné stromy. V chatě je před vstupem prostorná veranda s odděleným vstupem do koupelny se sprchovým koutem a toaletou a do hlavní místnosti s kuchyňským koutem, krbovými kamny a schody do podkroví. Samostatný vstup mají také nářaďovna a sklep.
Chata je velmi dobře udržovaná a v minulosti prošla postupnou rekonstrukcí a opravami. Nově natřená střecha, ve všech místnostech plastová okna, prakticky bez žádných nutných investic. Zavedena elektřina, voda z obecního vodovodu, užitkovou lze brát ze studny, případně čerpat z potoka, odpad řešený jímkou, vytápět kromě krbových kamen lze také elektrickými přímotopy.
Menší část pozemku včetně zastavené části patří městu, roční nájemné nepřesahuje 1.500 Kč a je možnost odkupu do osobního vlastnictví.
Chata se nachází tři minuty jízdy autem z Jihlavy, přitom jde o klidné místo, které nenarušuje ale ani nedaleké nově vzniklé obchodní centrum.
Doporučujeme prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 55 m² Jihlava

Srpen 12th, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.