Prodej chaty 54 m² Třinec

Cena: 2 560 500 Kč, Nabízíme ke koupi krásnou zděnou chatu v obci Tyra v Beskydech. Chata o zastavěné ploše 54m2 a velikosti 4+1 dominuje svým umístěním na okraji chatové osady, což zajišťuje dostatek soukromí a klidu. Chata je celo-podsklepená, sklep je suchý a ideální k uskladnění věcí a elektřina je zde již v mědi. Elektřina v obytné části v hliníku. Celá nemovitost Je velmi dobrém stavu ihned k užívání a v současné době není třeba dalších investic.

Voda je zde řešena napojením na horský pramen, případně čerpadlem z řeky tekoucí níže (v zimě se vypíná kvůli zamrznutí). Ohřev vody je zajištěn 50l boilerem. Vařit si zde můžete na plynovém sporáku s elektrickou troubou, kdy je plynová bomba umístěna ve sklepě a napojena až do kuchyně. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva a elektrickými přímotopy. Komín je vyvložkován a poslední revize byla provedena v letošním roce. Tato chata z roku 1958 je celá zateplená 5cm polysterenem s finální omítkou a v létě tak krásně drží chládek, v zimě teplo. Nové schodiště včetně zastřešení bylo děláno před 7-mi lety, podlaha u krbových kamen před 2-mi lety. Základy jsou betonové, nosná konstrukce je zděná se stanovou střechou. Krov je dřevěný sedlový a s krytinou z pozinkovaného plechu. Strop je betonový montovaný a dřevěný. Klempířské konstrukce jsou úplné z pozinkovaného plechu. Okna jsou standardní dřevěná zdvojená vč. okenic. Povrch vnitřních stěn tvoří vápenné omítky a dřevěné obklady. V koupelně je sprcha a umyvadlo vč. keramického obkladu. WC je standardní splachovací. Elektroinstalace je světelná třífázová. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné a částečně prosklené. Povrch podlah tvoří především dřevěná prkna a keramická dlažba v koupelně. Odpad je řešen žumpou.

Součástí prodeje je podílové spoluvlastnictví ve výši 1/22 na pozemcích o rozloze 18 619 m2. Pozemek je přístupný ze zpevněné komunikace, která navazuje na obecní komunikaci, která prochází napříč městskou částí Tyra.
Tyto pozemky zahrnují podíl na sportovním hřišti i bazénu. K užívání je k dispozici zahrada o cca 900m2 ze které je vstup přímo do lesa.

Pro domluvení prohlídky prosím kontaktujte makléře. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme. Doporučujeme osobní prohlídku.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 54 m² Třinec

Srpen 18th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.