Prodej chaty 51 m² Staré Město

Cena: 1 312 500 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele Vám představujeme nemovitost s velkým pozemkem vhodnou k přestavbě na rekreační objekt, případně na dům k trvalému bydlení v Bílé Studni. Zděná budova se sedlovou střechou, tvořící obdélník o zastavěné ploše 51 m2, je nyní využívaná jako dílna. Je vhodná k celkové rekonstrukci s možností rozšíření zastavěné plochy až na 150 m2.
Domek stojí na pozemku o celkové ploše 4 179 m2, přístup (vjezd) je z obecní komunikace, lze připojit elektřinu a veřejnou vodu, odpady mají být řešeny nejlépe ČOV se vsakem na pozemek nebo jímkou na vyvážení. Pozemek je zatravněný, osázený ovocnými stromy, na horním konci, odkud je hezký výhled do okolí, hraničí s lesem. Ideální pro sadaření, zahradničení, chov zvířat i rekreaci.
Bílá Studně je samostatná část Starého Města, vzdálená asi 2 km, a jedná se o velmi klidnou a příjemnou lokalitu obklopenou lesy a loukami. Moravská Třebová s potřebnou občanskou vybaveností je vzdálená 5 km, samotné Staré Město 2 km.
S financováním nemovitosti Vám pomůžeme.
Veškeré informace Vám rádi poskytneme při prohlídce, zavolejte a domluvte si termín. Těšíme se na Vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 51 m² Staré Město

Duben 8th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.