Prodej chaty 50 m² Libečov

Cena: 980 000 Kč, Dřevěná zateplená chata na jedinečném místě se nachází v údolí Chyňavského potoka, v Podkozí, které je obklopeno lesy, chatovými osadami a poli, při cestě mezi Chyňavou a Svárovem, v okrese Beroun. Hledáte-li klid a odpočinek od civilizace, s pár chatičkami v blízkém okolí, kdy musíte ponechat i vlastní vůz nedaleko a dojít pěší chůzí cca 200 m pěšinkou ze svahu až k chatě, pak je tato nemovitost určena právě vám.

Zateplená dřevěná chata je postavena na kamenné podezdívce, v přízemí je obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, vybavená kuchyně – elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, na kuchyň navazuje koupelna se sprchovým koutem, pračkou, el. bojlerem a zvlášť je splachovací toaleta. Voda je do chaty zavedena z bezedné studánky ve sklepě jako užitková, k pití je nutno si dovézt vlastní. Elektřina 220/380V je k dispozici, stejně jako TV signál. Odpad je sveden do vsakovací jímky. Chata je celá podsklepená.

V podkroví přespí pohodlně 5 osob, v přízemí na rozkládací pohovce další dvě osoby.
Veranda před chatou poskytuje příjemný stín, v létě lze využít gumový bazén, který lze v pohodě napustit vodou z potoka.
Součástí chaty je kůlna s úložným prostorem.

K chatě náleží lesní pozemek o výměře 262 m2, nelze jej oplotit, ale obyvatelé chatiček v blízkém okolí jsou vstřícní a udržují své okolí naprostém pořádku a soudržnosti. Parková úprava místa na fotografiích je toho důkazem.

Nelze financovat hypotékou, jediná přístupová cesta vede z obecní komunikace přes soukromé pozemky.

Část chaty je postavena na pozemku cizího vlastníka, stejně jako další chaty v okolí. Chata není zapsána v katastru nemovitostí, je pouze uvedena v usnesení o dědictví. Bližší informace poskytnu emailem. Prohlídky budou možné nejdříve 17.6.2021 od 17 hod pro přihlášené zájemce.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 50 m² Libečov

Květen 12th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.