Prodej chaty, 48 m²

Cena: 2 199 000 Kč, Je libo chatu, chatu blízko vody?
Pokud jste vášnivý rybář, plavec, popřípadě vyznavač jiných vodních aktivit, mohla by Vás zaujmout tato hezká a útulná chatička u Žermanické přehrady v obci Soběšovice, nedaleko rekreačního střediska Zátoka.
Jedná se o velmi pečlivě udržovanou, částečně zděnou chatu o zastavěné ploše 27 m2 + cca 35 m2 teras.
Chata má číslo evidenční lze tedy financovat hypotečním úvěrem a stojí na vlastním pozemku o velikosti 360 m2.
Chata se s skládá ze zděného, zatepleného přízemí, kde najdete plnohodnotnou kuchyň s kuchyňskou linkou a plynovým sporákem ( na PB), obývacího pokoje, a koupelny se sprchovacím koutem a splachovacím Wc. Ano opravdu splachovacím WC, objekt je totiž napojen na obecní vodovod s pitnou vodou a kanalizaci. A také má vlastní elektro přípojku s vlastními hodinami.
V 2 podlaží, které je dřevěné s téměř celo proskleným štítem s výhledem na Žermanickou přehradu naleznete ložničku se 4 postelemi a halu s dalšími dvěma lůžky a prostorem, pro uskladnění různých potřebných věci a el. bojler.
V posledních letech zde proběhla rekonstrukce elektřiny, a pravidelná údržba. v letošním roce proběhly kompletní nátěr střechy a dřevěných prvku a fasády.
Přístup k chatě je z obecní komunikace. a parkování cca 50 m od chaty. ( je možno vybudovat vjezd až na pozemek)
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96382.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty, 48 m²

Září 2nd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.