Prodej chaty 45 m² Frenštát pod Radhoštěm

Cena: 4 300 000 Kč, V zastoupení majitele Vám naše společnost nabízí chatu s možností trvalého bydlení, samostatně stojící dřevostavbu o zastavěné ploše 48 m2, podsklepenou (sklep cca 20m2), se sedlovou střechou, o disp. 3+1 + zádveří, s rozsáhlými pozemky (1 810 m2), studnou na pitnou vodu. Chata byla v letech průběžně udržovaná a částečně rekonstruovaná, kdy rekonstrce chaty zahrnuje zejména vybudování splachovacího WC s napojením na veřejnou kanalizaci, rekontrukci koupelny a vnitřního dřevěného obložení.

V kuchyni starší kuchyňská linka v červené barvě se spotřebiči (el. horkovzdušná trouba s plynovým sporákem sporákem, lednice s mrazákem). Koupelna se zapuštěnou vanou, umývadlem a koupelnovou skříňkou. V prostoru zádveří zapuštěná šatní skříň, vstup na WC. Obývací pokoj vybavený nábytkem a krbovými kamny. V podkroví el. akumulační kamna a postele.

Základy stavby tvoří cihelné zdivo s izolací proti zemní vlhkosti, dřevěné obvodové nosné konstrukce (zateplené), vnitřní zděné konstrukce. Stropy dřevěné s rovným podhledem. Dřevěný střešní krov tepelně izolovaný, krytý eloxovaným hliníkovým a pozinkovaným plechem s dlouhou životností, uloženým na dřevěném bednění. Podlahy betonové. Podlahovou krytinu tvoří dřevěné fošny tepelně izolované, ve sklepě betonová mazanina. Fasáda stavby tvořená dřevěnými palubkovými obklady. Okna dřevěná (dvojitá), stejně tak vstupní i interiérové dveře. Vytápění chaty řeší krbová kamna. Ohřev vody zajišťuje el. bojler (Dražice – 80 l), který je instalován v koupelně. Rozvody studené a teplé vody v plastu. Odpady svedeny do veřejné kanalizace. Pitná voda ze studny na pozemku (domácí vodárna Darling). El. 220V a 380V (jistič 25A). Možnost zřídit přípojku plynu. Na stavbě prováděna průběžná údržba. Přístup na pozemek po obecní komunikaci.

Dispozice: Sklepní prostor využitelný také jako garáž. V 1.NP vstupní zádveří, hlavní obytná místnost, kuchyně, samostatné WC. V podkroví prostorná místnost rozdělená na dvě samostané části.

Pozemky o celkové ploše 1 858 m2:
1. Zastavěná plocha 48 m2
2. Plně oplocené pozemky s možností budoucí výstavby na základě územního plánu o ploše 1 810 m2.

Vedlejší stavby:
Vydatná studna na pitnou vodu. Zahradní jezírko.

Frenštát pod Radhoštěm nabízí rozšířenou občanskou vybavenost a služby, funkční autobusovou dopravu, běžnou dopravní infrastrukturu. Svou geografickou polohou je Frenštát pod Radhoštěm vyhledávaným místem k letní i zimní rekreaci. Po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice po horských hřebenech. Samotná nemovitost leží v okrajové zástavbě obce. Finanční poradenství zajistíme zdarma.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 45 m² Frenštát pod Radhoštěm

Únor 1st, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.