Prodej chaty 44 m² Bohuliby

Cena: 1 590 000 Kč, Prodej dřevěné chaty s kamennou podezdívkou (zastavěná plocha a nádvoří 44 m2) na vlastním, dost svažitém pozemku (zahrada 631 m2) v chatové oblasti Bohuliby, katastrální území Petrov u Prahy. Chata byla postavena kolem roku 1960 a do minulého roku byla rodinou užívána a udržována. Nyní hledáme nového majitele, který vrátí chatě její život a krásu přestavbou nebo pozemek využije jinak. Do chaty je zavedena elektřina a je zde obecní vodovod s přívodem do dřezu v kuchyni. V chatě je veranda, tři obytné místnosti s velmi nízkou světlou výškou a kuchyň, vše v původním stavu, vhodné k celkové rekonstrukci. Odpadní vody jsou svedeny do jímky na pozemku, WC je suché mimo objekt. Vytápění kamny na tuhá paliva. Přístup k chatě je po nezpevněné cestě cizího vlastníka s věcným břemenem chůze a jízdy.

Dostupnost z okraje Prahy je autem 23 km tedy do 30 minut.

Přesná adresa: https://goo.gl/maps/KGbbUUTh5pwwUYws7

Podle platného územního plánu obce Petrov u Prahy v této rekreační oblasti lze stavět pouze na již zastavěných plochách, kde jsou možné pouze dílčí úpravy a drobné přístavby, nezvyšující kapacitu (verandy apod.) a úpravy zlepšující ekologické parametry (domovní ČOV, elektrické vytápění, zařízení pro sběr odpadu apod.), nepřipouští se:
– jakákoli nová výstavba (kromě přípustného využití)
– přístavby či přestavby, která zvyšují kapacitu stávajících objektů
– přestavba (rekolaudace) staveb pro rodinnou rekreaci na stavby pro bydlení
– nahrazení stavby pro rodinnou rekreaci stavbou pro bydlení
– terénní úpravy (vyjma nezbytných zabezpečovacích prací)
– provozování činností s negativním dopadem na životní prostředí (zejména rušení klidu v lese)

Nabídka chaty je koordinována s insolvenčním správcem soud stanovil jako podmínku prodeje nabízení po dobu min. 1 měsíce a shromáždění nabídek na koupi chaty, z níž bude vybrána nejvyšší nabídka. Podrobnosti sdělím individuálně – termín první možné prohlídky je stanoven na sobotu 15.5. v 18hod pro přihlášené zájemce. Nelze parkovat více vozy u chaty, na prohlídku je třeba dojít pěšky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 44 m² Bohuliby

Květen 10th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.