Prodej chaty 41 m² Svitavy

Cena: 1 349 000 Kč, Představujeme Vám k prodeji zateplenou, celoročně obyvatelnou, chytrou mobilní chatu, s dovozem a umístěním na Váš pozemek kdekoli v ČR. Přízemní chata o přibližné užitné ploše 41 m2 má bytelnou konstrukci lodního kontejneru, plášť z odolného dřevoplastového kompozitu (výběr z několika odstínů), je zateplená 10 cm PUR pěnou zvenčí a 5cm vatou v interieru. Okna jsou plastová s izolačními trojskly, na podlahách je položeno kvalitní zátěžové PVC. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, interierové zásuvné do pouzdra. V chatě je kompletně rozvedena voda, odpady, elektřina, led osvětlení. Vytápění elektřinou nebo krbovými kamny, ohřev vody bojlerem (50l), který je součástí dodávky stejně jako vybavení koupelny s toaletou. Chytrá technologie od společnosti Loxone umožňuje vzdálenou správu chaty, programování vytápění, ohřevu vody i světel. Výběr kuchyňské linky, topení a venkovního osvětlení je na Vás, rovněž se můžete rozhodnout pro terasu v designu ladícím s obložením chaty, případně se domluvit na výběru nábytku, rolet a dalších doplňků. Chata bude pro Vás vyrobena na zakázku do 4 týdnů od objednání, umístěna může být na betonové patky či vybetonovanou plochu.
V ceně není příprava terénu, betonování nebo usazení betonových patek, dovoz a uložení chaty jeřábem.
U této chaty jsou možné také dispozice 3+kk.
Nevyhovují Vám dispozice či velikost? Pomůžeme Vám vybrat jinou z celkové nabídky.
Pro podrobné informace, objednávku, případně konzultaci ohledně umístění chaty na konkrétním pozemku (včetně vyřízení stavebního povolení, je-li potřeba) kdykoli zavolejte. Těšíme se na Vás.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 41 m² Svitavy

Říjen 4th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.