Prodej chaty 41 m² Nové Strašecí

Cena: 2 200 000 Kč, Dovoluji si nabídnout k prodeji velmi pěknou chatu s evidenčním číslem, dispozičně řešenou jako 2+1, 41 m2, s vlastním pozemkem 770 m2, v chatové osadě na okraji města Nové Strašecí nedaleko Kladna či Rakovníka. Chata se nachází konkrétně v chatové osadě pod rozhlednou Mackova hora.

Chata je dispozičně řešena takto – při vstupu menší předsíň, ze které je vchod do koupelny se sprchou a se splachovací toaletou. Dále se z předsíně dostaneme do rozhlehlého obývacího pokoje s funkčním krbem. Součástí tohoto podlaží je i menší kuchyně a jeden pokoj využitelný jako ložnice.
Před vstupem do obytného prostoru je otevřená terasa s posezením (20 m2).
V přízemí budovy se nachází dva prostory – využitelné jako menší garáž na zahradní techniku, případně jako dílna, z jedné garáže je rovněž vstup do menšího sklípku.

V chatě je zavedená elektřina, dále má chata vlastní jímku. Voda je řešena svedením dešťové vody, okapy až do retenční nádrže (litinové), která je umístěna na zahradě pod zemí. Odtud je voda vedena do chaty. Případně jako alternativa by bylo nutné vybudování studny.

Chata je ve velmi dobrém stavu, udržovaná, zrekonstruovaná střecha, fasáda a terasa.

Pozemek kolem chaty je příjemné velikosti, celých 770 m2. Zahrada s množstvím rostlin udržovaná. Autem lze dojet až přímo k chatě a zaparkovat na pozemku.

Stavba se nachází v klidné chatové osadě na okraji města Nové Strašecí. V Novém Strašecí naleznete kompletní občanskou vybavenost – obchody (Lidl, Penny market), restaurace, lékaři, ZŠ, MŠ.

Spojení autem do Kladna – 20 minut, do Rakovníka 18 minut, na hranice Prahy 22 minut.

Vřele doporučuji prohlídku. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 41 m² Nové Strašecí

Červenec 21st, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.