Prodej chaty 38 m² Frýdek-Místek

Cena: 6 283 000 Kč, Nabízíme ve výhradním zastoupení majitele k prodeji chatu se stavebním pozemkem o rozloze 1 909 m2. Chata o velikosti 36 m2 a menší kůlna o velikosti 12 m2 se nacházejí v městské části Frýdku-Místku – Skalici.
V chatě je pokoj s kuchyňským koutem, WC, a sprchový kout. Chata má zastřešenou menší terasu a vedle ní se nachází dřevěná kůlna sloužící jako dílna, sklad a podkrovní prostor pro přespání.
Pozemek je rovinatý, celý oplocený a velmi dobře dostupný po obecní asfaltové komunikaci. Na pozemku je k chatě přivedena elektřina a voda, nyní se dokončuje kanalizace, která je vedena hned u hranice pozemku. Na větší části pozemku jsou okrasné vzrostlé stromy, menší část je osázená ovocnými stromy.
Chata s pozemkem se nachází v klidné části Skalice a je dobře dostupná z města Frýdek-Místek. Chata s pozemek se nabízí vcelku, pozemek tvoří dvě parcely, z nichž obě lze využít jako stavební.
Bližší informace Vám sdělíme na vyžádání a rádi Vám zprostředkujeme prohlídku této nemovitosti.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 38 m² Frýdek-Místek

Březen 7th, 2023 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.