Prodej chaty 37 m² Zbraslavice

Cena: 1 800 000 Kč, Dovoluji si Vám nabídnout rekreační chatku s číslem evidenčním ve vesničce Hodkov , nachází se přibližně 4 km jihozápadně od Zbraslavic, okr. Kutná Hora.

V přízemí chatičky vejdeme do verandovité části, kde mají majitelé jídelnu . Z této verandy je po levé ruce vstup do koupelny, kam je přivedená voda z vlastní vrtané studny. V koupelně je již příprava na sprchový kout , který je zatím složený a připravený pro nového majitele . Dále vejdeme do obývacího pokoje s menší kuchyňkou, kamny na tuhá paliva , který chatičku krásně vytopí a ložnice s postelí.

V 1.patře kam vedou dřevěné schůdky najdeme další ložnici s postelí a se vstupem do podkrovní části , kde lze vybudovat další pokoj se šatnou či ponechat jako úložný prostor.

Majitel má uloženou obývací stěnu a novou manželskou postel , kterou plánovali zvelebit prostor chatičky , nicméně je majitel rád přenechá .
Na pozemku je zděná dílna a suchý záchod , řešený jako chemický , nyní je úplně nový. Chata i dílna jsou napojena na elektřinu .
Odpady jsou vedené do jímky , která není tak velká, pro stávající majitele byla dostačující ,na hranici pozemku lze nechat zhotovit větší s lepším přístupem.

Chatička se nachází v klidné chatové osadě , blízko železniční stanice . Vlakem se dostanete do Kutné hory , či Zruče nad Sázavou . V nedalekém okolí se nachází Panský rybník ,který budou znát především rybáíři , ale je tam i příjemná procházka ke kiosku zdejšího kempu. Kdo rád houbaří jistě ocení , že je v okolí dostatek lesů .

Veškerá občanská vybavenost lékaři, lékárna, restaurace , obchody, je v nedaleké Zruči nad Sázavou , kam dojedete za 10 min autem.

PENB- štítek energetické náročnosti budovy není k dispozici , proto uvádím třídu G.
Lze zajistit financování hypotečním úvěrem , s kterým Vám rádi zdarma pomůžeme .
Pro více informací , či zajištění prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Máte-li zájem o více informací, přejděte prosím na

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 37 m² Zbraslavice

Září 23rd, 2022 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.