Prodej chaty 32 m² Rychnov na Moravě

Cena: 590 000 Kč, Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti Vám představujeme oplocenou zahradu k rekreaci s vybaveným mobilheimem, altánem a zahradním domkem, v klidné lokalitě Rychnova na Moravě. Zatravněný pozemek o celkové výměře 661 m2 je ze dvou třetin v rovině, třetina je svažitá s volně rostoucími stromy a keři. Rovinatá část je upravená jako okrasná.
Součástí prodeje je kompletně vybavený mobilheim (kuchyňský kout se sporákem, sprchový kout a toaleta, obývací pokoj s jídelnou a krbovými kamny, dvě ložnice, vestavěné skříně a dřevěné obložení), s navazující krytou terasou. Na zahradě je také zastřešený altánek, zahradní houpačka a kůlna na nářadí. Nemovitost se prodává s veškerým vybavením.
Lze přivést a připojit veřejnou vodu (vzdálenost řadu je cca 20 m) a elektřinu (50 m), dle územního plánu lze na parcele stavět, přístup je po obecní komunikaci.
Zahrada se nachází na místě ideálním k rekreaci, s dostatkem soukromí, kolem protéká potok, nedaleko je koupaliště s dětským hřištěm i ranč nabízející vyjížďky na koních.
Obec leží na spojnici Moravské Třebové a Lanškrouna (několik minut jízdy do obou měst), a má více než 600 obyvatel. Je zde mateřská škola, obchod, pošta, obecní úřad, restaurace a fotbalové hřiště. V okolí najdete lesy s dančí oborou, přes obec vede cyklostezka.
Všechny informace k nemovitosti Vám rádi předáme při prohlídce, první prohlídkový den proběhne v sobotu 5. června. Zavolejte a dohodněte si přesný čas, těšíme se na Vás.

V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo výběru nejlepší nabídky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chaty 32 m² Rychnov na Moravě

Květen 26th, 2021 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.